![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/Борщівська-дільниця-на-05.04.24.png)
Ремонтно-доглядові заходи Борщівської дільниці
Працівники Борщівської дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області проводять ремонтно-доглядові заходи, спрямовані на упорядкування території дільниці.
Спеціалісти здійснюють ряд важливих робіт, включаючи очищення та побілку дерев, упорядкування клумб і догляд за ними, а також очищення та фарбування воріт виробничої майстерні.