![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_8598-scaled.jpg)
Зустріч з головами вуличних комітетів Бережанської територіальної громади
Провідний інженер з використання водних ресурсів Бережанської дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Микола Дорош, провів зустріч з головами вуличних комітетів Бережанської міської територіальної громади. Метою зустрічі є розгляд питань щодо виготовлення дозволів на спецводокористування та правильність оформлення документації.