![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/Борщівська-дільниця-діяльність-29.03.24.png)
Ліквідація стихійних сміттєзвалищ
Борщівська дільниця Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області надала послуги бульдозером ДТ-75 по ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Більче–Золотецької сільської ради, Борщівського ОТГ.
Ліквідація стихійних сміттєзвалищ є одним із заходів для збереження довкілля та здоров’я мешканців. Використання бульдозера ДТ-75 для цієї мети дозволяє надати послугу та ефективно очистити територію від скинутих відходів і відновити її екологічну цілісність.