![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/E1C374F3-7BA9-446B-85A7-5C0BA555ED60.png)
Діяльність Чортківської дільниці у виробничій майстерні
Працівники Чортківської дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області, Іван Ванівський та Андрій Мельничук, проводять ремонт ходової частини бульдозера ДТ-75 та зварювальні роботи у виробничій майстерні дільниці.
Ремонт ходової частини бульдозера включає в себе перевірку, регулювання та, за необхідності, заміну деталей, що забезпечить його ефективну роботу на майданчику.