![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/участь-Галицького.png)
Участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
Виконувач обов’язків начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Олег Галицький взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.
Під час зустрічі обговорили ситуацію з проходженням водопілля у 2024 році та результат виїзного засідання Комітету на тему “Про стан функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони”.
Розглянули ряд інших важливих питань порядку денного.