![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC0723-scaled.jpg)
Екоакція з прибирання захисної смуги р. Серет РОВР у Тернопільській області
Керівництвом та працівниками Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області, проведена екоакція яка відзначається важливістю та актуальністю в контексті збереження довкілля та екологічної стабільності. Проведення прибирання побутових відходів вздовж річки Серет та Тернопільського водосховища є кроком у зменшенні забруднення водного середовища та збереженні водних ресурсів.
Ця акція сприяє покращенню екологічного стану регіону. Збір і вивезення побутових відходів з прибережної захисної смуги річки відіграє важливу роль у збереженні біорізноманіття та забезпеченні здоров’я екосистем.
Такі ініціативи не лише демонструють важливість бережливого ставлення до навколишнього середовища, але й мотивують громадськість до активної участі в охороні навколишнього середовища та підвищенні екологічної свідомості.