![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/Чортків-р.-серет.png)
Впорядкування прибережної захисної смуги річки Серет
Працівниками Чортківської дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області спільно з працівниками комунального господарства Чортківської громади проведено впорядкування прибережної захисної смуги річки Серет в межах міста Чорткова. Участь взяло десять чоловік, які протягом дня прибрали близько ста квадратних метрів території.
Прибирання прибережної зони річки сприяє запобіганню забрудненню водойми та покращує її естетичний вигляд.