Лабораторія моніторингу вод та ґрунтів Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області.

11/03/2024

Беручи до уваги всю серйозність та небезпеку ситуації, що склалася, в Україні вже шукають шляхи вирішення проблеми забруднення ґрунтів внаслідок війни, де токсичні сполуки які проникають в ґрунт разом з опадами та забрудненими ґрунтовими водами знижують врожайність аграріям та фермерам.

Усвідомлюючи це, стане в нагоді агрохімічний аналіз ґрунту земельних ділянок, що дозволить отримати стабільно високий врожай найкращої якості, що особливо актуально в умовах воєнного часу.

Чим Вам допоможе аналіз ґрунту?

Заощадити на добривах

Ви дізнаєтесь яких поживних елементів бракує вашому полю, а які в надлишку. Тому внесете лише ті добрива, яких не вистачає культурі – без зайвих переплат.

Отримати рівномірний врожай

Знаючи вміст NPK на кожній ділянці, Ви зможете оптимально розподілити добрива і отримати рівномірний високий врожай на всьому полі.

Чому варто обрати наші послуги?

Наша лабораторія – сертифікована і здатна виконати вимірювання 10 основних агрохімічних показників родючості ґрунтів, а також 31 показник якості поверхневих, зворотних та підземних вод.

– У нас працюють висококваліфіковані, компетентні ґрунтознавці та хіміки.

– Доступна ціна і стислі терміни виконання.

– Серед наших замовників – відомі аграрні підприємства і вони задоволені співпрацею з нами

– Ми не продаємо добрива, пестициди, насіння та с/г техніку, а робимо агрохімічний аналіз ґрунтів. Тому наші результати абсолютно об’єктивні – їм можна довіряти.

Пам’ятайте, якісний аналіз ґрунту – запорука успіху!

Контактний телефон: 067-675-5262 Наталія ФАТАЄВА

Регіональний офіс водних ресурсів у Тернопільській області

вул. За Рудкою, 35, м. Тернопіль, 46003