![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/фото-Чортківської-дільниці-на-4-березня.png)
Обстеження водних об’єктів на території Чортківської громади
Провідний інженер з використання водних ресурсів Євстахій Парасій та провідний інженер гідротехнік Роман Куц провели обстеження захисної дамби по вулиці Білецька м. Чортків, яка знаходиться на балансі Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області. Дамба виконує функції захисту житлових будинків та присадибних ділянок від шкідливої дії вод річки «Серет» при проходженні паводків та повеней. Перевірено справність підйомних механізмів шлюзів регуляторів.