![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/Крохмальний-з-д.-scaled.jpg)
Робоча зустріч з представниками компанії ТОВ “Товстеньківський крохмальний завод”
Начальник Чортківської дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Тарас Бала та провідний інженер з використання водних ресурсів Євстахій Парасій провели робочу зустріч з представниками компанії ТОВ “ТОВСТЕНЬКІВСЬКИЙ КРОХМАЛЬНИЙ ЗАВОД” та обговорили надання послуг по очистці відстійників відходів виробництва.