![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425437772_704397465183117_4842569395369630990_n.jpg)
В.о начальника Олег Галицький відвідав лабораторію моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР
21 лютого 2024 року в. о. начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Олег Галицький взяв участь у виїзній нараді та відвідав лабораторію моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР на Івано-Франківщині під головуванням Голови Держводагентства Михайла Янчука.