![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-15_16-10-14-165.jpg)
Обстеження водних об’єктів на території м. Бучач
Начальником Бучацької дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Василем Масюком спільно з заступником голови Бучацької ОТГ Володимиром Михайлюком та директором Бучацького комунального господарства Олегом Нищієм обстежено водоприймачі на території м.Бучач, які становлять небезпеку підтоплення прилеглих територій.
З метою зменшення ризиків підтоплення сільськогосподарських угідь та присадибних ділянок рекомендовано виготовити проектно- кошторисну документацію і визначитись з джерелами фінансування виконаних робіт.