![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC0573-scaled.jpg)
Онлайн-нарада з керівниками водогосподарських організацій
16 лютого 2024 року в. о. начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Олег Галицький, заступник начальника Ігор Степанов та фахівці РОВР у Тернопільській області взяли участь в онлайн-нараді під головуванням Голови Держводагентства Михайла Янчука.
Учасниками наради обговорено основні нагальні питання з експлуатації водогосподарських систем.