![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-05_15-28-55-108.jpg)
Фахівці Бучацької дільниці РОВР У Тернопільській області взяли участь в обстеженні р. Стрипа
З метою зменшення ризиків підтоплення сільськогосподарських угідь та присадибних ділянок, покращення гідрологічного режиму та санітарного стану річки Стрипа в межах м. Бучач на території Бучацької ОТГ відбулася робоча зустріч фахівців Бучацької дільниці Регіонального офісу водних Ресурсів у Тернопільській області з керівництвом Бучацької міської ради.
Під час зустрічі визначено заходи щодо недопущення надзвичайних ситуацій, надана методична допомога керівництву Бучацької міської ради, з питань використання водних ресурсів на території громади та покращення їх екологічного стану.