![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG-9e7e586bdf850291d10662dd4b04db64-V.jpg)
Фахівці Чортківської дільниці РОВР у Тернопільській області здійснюють доглядові роботи на осушувальній системі
Регіональним офісом водних ресурсів у Тернопільській області продовжується покращення естетичного та технічного стану систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу.
Працівниками Чортківської дільниці РОВР проводяться роботи з окошення та очистки каналів, вирубки чагарнику, а саме: було проведено екскаватором механічну очистку каналу міжгосподарської осушувальної системи Серет та окошування міжгосподарської осушувальної системи Тайна;.