![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/зображення_viber_2023-08-18_09-16-46-040.jpg)
Продовжуються ремонтно-доглядові роботи на водогосподарських об’єктах Бучацької дільниці
Регіональним офісом водних ресурсів у Тернопільській області продовжується ремонтно-доглядові роботи по виконанню планових показників на міжгосподарській осушній системі «Стрипа».
Також виконуються заходи з покращення технічного та естетичного стану систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу області, а саме: проводяться роботи з окошення трав’яної рослинності згідно доведених завдань.