![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-07_13-41-12-2.jpg)
Продовжуються ремонтно-доглядові роботи на водогосподарських об’єктах Бучацької дільниці
Регіональним офісом водних ресурсів у Тернопільській області продовжується виконання заходів з покращення технічного та естетичного стану систем і об’єктів міжгосподарського меліоративного комплексу області, а саме: проводяться роботи з окошення та очистки каналів, вирубки чагарнику.
Працівниками Бучацької дільниці виконуються ремонтно-доглядові роботи на міжгосподарській осушній системі “Стрипа” Чортківського району.
![](https://rovrto.davr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-07_13-41-12.jpg)